انواع روش‌های جوان سازی دست و انگشتان

در جوان‌سازی پوست باید به این مسئله توجه داشت که از بین بردن لک‌های پوستی در کنار بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها است که معنا می‌یابد. برای انجام این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که گاهی برای گرفتن نتیجه بهتر نیاز به انجام دو روش همراه یکدیگر و یا تکرار دوره‌ای آن‌ها است.

 

جوان‌سازی دست با میکرودرم

میکرودرم ابریژن نیز به‌عنوان یکی از روش‌های ساده و کارآمد در درمان هرگونه لک‌های پوستی و ضایعات واردشده به پوست، می‌تواند در جوان‌سازی و بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها کمک بسیاری کند.
با کمک روش میکرودرم ابریژن می‌توان موارد ریز را درمان کرد
روش میکرودرم ابریژن کلیه خطوط ریز و حتی زخم‌های جزئی دست را از بین می‌برد
همچنین به کمک این روش کلیه لک‌های پیری که در اثر کهولت و یا قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید به وجود می‌آید را می‌توان از بین برد.
دانه‌های سرسیاه و سفید و همچنین کلیه علائم پیری به روش میکرودرم ابریژن قابل‌درمان هستند.

جوان‌سازی دست با تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و یا چربی همیشه از مهم‌ترین روش‌های افزایش حجم چه در صورت و چه بر روی دست‌ها بوده است. در این عمل با تزریق ژل و یا چربی (چربی طبیعی لیپوساکشن شده از بدن خود فرد) می‌توان حجم ازدست‌رفته دست‌ها را بازگرداند. در این عمل که به‌صورت سرپایی انجام می‌شود، دوره درمان بسیار کوتاه است و پس از عمل فرد قادر به انجام فعالیت‌های روزمره است. از طرفی، تزریق چربی، به دلیل جذب چربی توسط بدن، بهتر است بعد از ۳ تا ۶ ماه تکرار شود تا بهترین نتیجه را به بار بیاورد. این روش ازلحاظ ماندگاری ۳ تا ۵ سال باقی خواهد ماند. در کنار تزریق ژل یا چربی، برای از بین بردن لک‌های موجود بر روی پوست نیز باید یکی از روش‌های یادشده اعمال گردد تا زیبایی و جوانی دست‌ها به‌صورت کامل به ارمغان بیاید.

جوان‌سازی دست با لیزر

درمان لک‌های پوستی پشت دست‌ها توسط لیزر نیز، یکی از همه‌گیرترین و جدیدترین روش‌های موجود برای جوان‌سازی پوست است. اشعه لیزر با از بین بردن لک‌های موجود می‌تواند ظاهری جوان به پوست ببخشد.

انتخاب روش مناسب برای جوان‌سازی پوست به بودجه فرد و تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد؛ اما نباید این مسئله را فراموش کرد که انجام هرکدام از این روش‌ها، به مراقبت‌های بعدازآن نیاز دارد و در این صورت است که می‌توان برای مدتی طولانی دستانی زیبا و جوان داشت.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *