لیفت پیشانی با نخ
لیفت صورت با نخ یک جایگزین بی‌خطر و راحت برای جراحی لیفت صورت به روش معمول است. این روش برای کارکرد کمتر تهاجمی طراحی شده است، و می‌تواند افتادگی نواحی دور گونه و ابرو را سریع‌تر و با خطر کمتری نسبت به روش معمول کاهش دهد. نخ‌های مخصوصی در حین این روش لیفت صورت استفاده می‌شوند تا بطور نامحسوس پوست و بافت صورت را بعد از جراحی در محل خود نگه دارند. روش لیفت با نخ عموما نتایج قابل توجهی را تقریبا بلافاصله و با ریسک و ناراحتی کمتری نسبت به روش‌های تهاجمی‌تر ارائه می‌دهند.
وقتی پا به سن می‌گذاریم معمولا حجم چربی پوست صورت کمتر می‌شود. کاهش چربی زیر پوست منجر به افت بافت نرم صورت و در نتیجه پیدایش چین‌وچروک می‌گردد. جراحی لیفتینگ تاثیر مثبتی در درمان چین ‌و چروک و جوان‌سازی پوست دارد اما با وجود این امروزه لیفت صورت با نخ به‌ دلایلی از قبیل، جراحت‌های بسیار کوچک، پنهان بودن نخ‌ها، خطرات و عوارض کم، تاثیرات قابل ‌توجه و بهبود فوری مورد توجه همگان قرار دارد.
اگر علاقه‌مند هستید که به‌جای جراحی صورت به یک روش جایگزین و مقرون‌ به‌صرفه مانند لیفت صورت با نخ روی آورید بهتر است قبل از هر اقدامی با یک متخصص مجرب مشاوره کنید تا اطلاعات کافی در زمینه هزینه و تکنیک‌های مختلف این روش را کسب کنید.
برای مشاوره تخصصی در این زمینه در کلینیک تخصصی پوست و مو شهیر و یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های ۰۵۱۳۷۶۶۸۰۸۰–۰۹۱۵۶۰۱۶۰۲۲ تماس حاصل فرمایید.

لیفت صورت با نخ چیست؟
در لیفت صورت با نخ به‌ منظور کشیدن پوست و برطرف کردن خطوط و چین‌وچروک نواحی از صورت مانند پیشانی و گونه‌ها نخ‌هایی از جنس پرولن ( نخ تک رشته‌ای از جنس پروپیلین) استفاده می‌شود. طول و جنس نخ‌ها معمولا بسته به جاهایی که قرار است لیفتینگ شوند متغیر است.
جراح نخ‌ها را با کمک سوزن‌های بسیار کوچک و توخالی به زیر پوست و قسمت‌های مشخص وارد می‌کند. نخ‌ها خیلی زود به پوست شل و افتاده و بافت نرم می‌چسبند. بعد از استقرار نخ‌ها و کوتاه کردن انتهای آن‌ها سوزن بدون جا گذاشتن زخم و جراحت عمیق از زیر پوست خارج می‌شود. در این روش نخ‌ها دیده و یا لمس نمی‌شوند.

متقاضیان درمان
افرادی که به‌ تازگی شاهد خطوط و چین‌وچروک پیشانی و گونه خود هستند و دوست دارند بودن جراحی، بدون زخم عمیق وعوارض ناشی از بیهوشی پوست خود را صاف و زیبا کنند بهترین کاندیدهای روش لیفتینگ صورت با نخ هستند.

This post is also available in: English Arabic