بالا کشیدن ابرو بدون جراحی و جراحی

در ابتدا باید در مورد عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو صحبت کنیم. بالا کشیدن ابرو یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که باعث می شود فرد احساس جوانی و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. در اکثر خانم ها شکل نرمال ابرو به گونه ای می باشد که ابتدا و انتهای آن در یک سطح و وسط ابرو بالاتر است. وهر چه سن بالاتر رود، باعث شل شدن عضلات و افتادگی ابرو می شود. به همین منظور برای جوانسازی صورت و زیبایی آقایان و خانم ها، عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو توسط جراح های زیبایی انجام می گیرد.

علائم افتادگی ابرو

با افزایش سن، پوست شروع به شل شدن می‌کند و حالت ارتجاعی، زیبایی و جوانی خود را از دست می‌دهد. پوست در ناحیه اطراف ابروها حالت افتادگی پیدا میکند. پوست شل‌شده باعث شکل‌گیری چین و چروک در پیشانی شده و افتادگی ابروها هم باعث می‌شود تا شما پیر، خسته و حتی عصبانی و خشمگین به نظر برسید و به علت افتادگی و سنگینی ابرو و پیشانی بر روی پلک ها باعث کاهش میدان بینایی می شود. شخص سعی دارد با عضلات پیشانی ابروهای خود را بالا بکشد. این کار باعث می شود تا سنگینی پلک را از روی چشم ها کاهش یابد ولی این کار باعث ایجاد چین و چروکهای عمیق در ناحیه پیشانی می شود.

بالا کشیدن ابرو با نخ

در هنگام بالا کشیدن ابرو با نخ، از نخ‌های نازک که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند، استفاده می‌شود. در روش بالا کشیدن ابرو با نخ ، بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، برای بالا کشیدن ابرو و جمع کردن پوست و تحریک تشکیل کلاژن در پوست اطراف ابرو، گونه، غبغب و گردن استفاده می شود. در این روش همچنین ابرو در حد کم تا متوسطی و به طور طبیعی بالا کشیده می شود و میزان بالا رفتن ابرو ها خیلی زیاد و غیر طبیعی نیست که در واقع باعث درشت شدن چشم در صورت می گردد. در این روش همچنین قسمت بیرونی ابرو ها بیشتر از قسمت درونی ابرو ها بالا کشیده می شود. نتایج عمل بالا کشیدن ابرو با نخ به صورت دائمی نخواهد بود، زیرا نخ‌ لیفت حالت تجزیه‌پذیر دارد و بعد از گذشت ۱۲ تا ۱۸ ماه به طور طبیعی تجزیه خواهد شد.