قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب‌سایت دکتر حسین نوروزی
کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات، به‌دقت ملاحظه فرمایید.
قوانین
۱-توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
۲-تمامي کاربران می‌بایست در هنگام خرید در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
۳- وب‌سایت سورینت اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
۴- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت دکتر نوروزی اطلاع دهد.
۵- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت سورینت پیگرد قانونی خواهد داشت.

محصولات در وب‌سایت رسمی دکتر نوروزی :

که به‌ صورت کتاب هاب دکتر حسین نوروزی قرار دارند و برای خرید میتوانید از طریق درگاه بانکی سایت خرید نمایید و از طریق پست آن را دریافت نمایید.