راههای درمان ریزش موی سر در زنان و مردان

در صورتی که ریزش موی شما بیشتر از حالت عادی است، لازم است با مراجعه به پزشک نوع ریزش مو مشخص شود. در حقیقت هر یک از انواع ریزش مو دارای دلایل خاص خود بوده و روش‌های درمان متفاوت دارد. در ادامه با توجه به شرایط موجود می‌توان از اقدامات درمانی مناسب برای رفع مشکل ریزش مو استفاده کرد.

در حالت عادی هر انسان بین ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۵۰،۰۰۰ تار مو روی سر خود دارد و به‌طور عادی حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در هر روز می‌ریزد. به هر حال هنگامی که متوجه شدید تعداد زیادی تار مو روی بالش شما وجود دارد یا در برس موی شما بیش از حد عادی تار مو گیر کرده و یا در هنگام حمام کردن تعداد زیادی مو کف حمام ریخته است، احتمالاً لازم است درباره ایجاد مشکل در ارتباط با ریزش مو نگران شوید.

در کلینیک تخصصی پوست و موی شهیر  دانش و تجربه مناسب برای تشخیص علت ریزش مو را بررسی کرده و بر اساس ان علت، از روش درمان مناسب برای هر بیمار استفاده می‌کنند. به این ترتیب همواره به افراد توصیه می‌شود ریزش مو را در مراحل اولیه آن تحت درمان قرار دهند. مراحل اولیه در این شرایط به این معنی است که اقدامات درمانی باید قبل از اینکه فرد مقدار زیادی از موی خود را از دست دهد، مورد توجه قرار گیرد. در حقیقت درمان ریزش مو با پیشرفت مشکل و از بین رفتن حجم زیادی از موها سخت‌تر خواهد شد.

به دلیل تفاوت‌های زیاد موجود در علائم و علت‌های ریزش مو در بین زنان و مردان، روش‌های درمان این مشکل نیز متفاوت می‌باشد. در کلینیک تخصصی موی  شهیر، متخصصین ما با انجام معاینات، بررسی‌ها و آزمایش‌های مختلف علت ریزش موی شما را تشخیص داده و سپس بر اساس علت مشکل، بهترین روش درمان را برای بیمار انتخاب می‌کنند

This post is also available in: English Arabic